سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

Mark Wahlberg پر درآمد ترین بازیگر هالیوود شد

Mark Wahlberg

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2017/12/mark-wahlberg-sunglasses-1.jpg

«مارک والبرگ» با دریافت مبلغ تخمینی ۶۸ میلیون دلار در طول ۱۲ ماه بالاترین دستمزد را در بین بازیگران مرد سینمای جهان دارد. بعد از واریز شدن دستمزد این بازیگر ۴۶ ساله برای بازی در فیلم «Transformers:The Last Knight» فهرست سالانه ی پر درآمد ترین بازیگران هالیوود توسط «فوربز» منتشر گردید. با وجود دستمزد بسیار بالای این بازیگر برای این فیلم وقتی به فروش آن در گیشه ها نگاهی می افکنیم متوجه می شویم که این اثر به عنوان یکی دیگر از بلاک باستر های شکست خورده به حساب می آید، چرا که با وجود صرف هزینه های هنگفت تنها به ۶۰۰میلیون دلار فروش دست یافته است.

والبرگ

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2017/12/forbz1.jpg

«دیوین جانسون» که سال گذشته با دریافت ۶۵ میلیون دلار گران ترین بازیگر هالیوود به شمار می رفت، در فهرست جدید «فوربز» پس از «مارک والبرگ» در رتبه ی دوم قرار دارد. در این فهرست پر درآمد ترین بازیگر زن هالیوود نیز دیده می شوند که بر این اساس «اما استون» با دریافت سالانه ۲۶میلیون دلار گرانترین بازیگر زن هالیوود می باشد.

Mark Wahlberg

Mark Wahlberg

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes