سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

کریس اوانز به فکر خداحافظی با نقش کاپیتان

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/1472206765_Chris-Evans-Captain-America-Trilogy-600x335.jpg

شاید خبری که خیلی ها منتظر شنیدنش بودند بالاخره منتشر شده است. «کریس اوانز» بازیگر نقش «کاپیتان آمریکا» اعلام کرد که بعد از فیلم «Avengers 4» دیگر کاری با این شخصیت ابرقهرمان نخواهد داشت. این بازیگر ۳۶ ساله چندسالی می‌شود که با کمک افراد شناخته شده دیگری چون «رابرت داونی جونیور» و «کریس همسورث» به گسترش دنیا و داستان های سینمایی مارول کمک کرده اند و با حضورشان در فیلم‌های مختلف این استودیو، توجه خیل عظیمی از مخاطبان سینما را به آثار ابرقهرمانی جلب نموده‌اند. کریس اوانز در مصاحبه جدید خود با «نیویورک تایمز» اعلام نمود که بعد از فاز سوم فیلم های مارول کارش با شخصیت «کاپیتان آمریکا» به اتمام می‌رسد. او در این مصاحبه امید تمام کسانی را که دوست داشتند وی را بعد از «Avengers 4» نیز در فیلم‌های مارول ببینند، ناامید کرد. پاسخ قابل تامل کریس اوانر به سوال خبرنگار که از او درباره آینده این شخصیت سوال پرسید را در ادامه مشاهده می کنید.

بهتر است خودتان قبل از اینکه دیر شود و اخراج تان کنند راهتان را بگیرید و بروید!

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/avengers-infinity-war-captain-america-780x405.jpg
کریس اوانز مدت ها پیش اعلام کرده بود که قصد جدایی از مارول را دارد ولی بنا به تصمیم برادران «روسو» که کارگردانی «Avengers 3 , 4» را برعهده دارند تصمیم گرفت قرارداد خود را با مارول تا بعد از اکران «Avengers 4» تمدید نماید. بسیاری فکر می‌کردند که کریس اوانز قرار است با ایفای نقش شخصیت «کاپیتان آمریکا» تا ابد خود را در صنعت سینما بیمه نماید ولی گویا خود بازیگر این نقش چنین هدفی را در سر نمی پروراند و می خواهد قبل از آنکه دیر شود با شخصیت محبوبی چون کاپیتان آمریکا خداحافظی کند.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes