سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

پیش‌بینی میشود: آغاز ۱۰۰ میلیون دلاری «Thor: Ragnarok»

پیش‌بینی‌های اولیه حاکی از آن است فیلم ابرقهرمانی «Thor: Ragnarok» در سه روز نخست اکرانش در گیشه امریکای شمالی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بفروشد. بعد از فروش ناامیدکننده فیلم‌های ماه اکتبر، کارشناسان گیشه بی‌صبرانه در انتظار آغاز اکران «ثور: راگناروک» هستند که از سوم نوامبر (۱۲ آبان) در سینماهای ایالات متحده و کانادا افتتاح می‌شود. جدیدترین محصول مشترک دیزنی و مارول با بازی کریس همزورث، تام هیدلستن، کیت بلانشت، ادریس البا، جف گلدبلوم، مارک رافالو و آنتونی هاپکینز مقابل دوربین رفته است.

Thor: Ragnarok

در حالی‌که درآمد گیشه امریکا در سال ۲۰۱۷ با کاهش پنج درصدی روبرو بوده است، اقتباس سینمایی «آن» استیون کینگ تنها فیلمی است که در ماه‌های اخیر روی پرده رفته و فراتر از حد انتظار ظاهر شده است. «آن» یکی از پنج فیلم گیشه ۲۰۱۷ است که در سه روز نخست اکرانش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروخت و به صف چهار محصول دیگر شامل «دیو و دلبر»، «زن شگفت‌انگیز»، «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «نگهبانان کهکشان ۲» پیوست.

«ثور: راگناروک» (Thor: Ragnarok) دنباله‌ای است بر داستان دو فیلم «ثور» (۲۰۱۱) و «ثور: دنیای تاریک» (۲۰۱۳) و هفدهمین محصول جهان سینمایی مارول (MCU) به شمار می‌رود. تایکا وایتیتی این دنباله جدید را بر اساس فیلمنامه‌ای از اریک پیرسن و گروه نویسندگان کریگ کایل و کریستوفر یاست کارگردانی کرده است.

فیلم اول «ثور» به عنوان محصول مشترک پارامونت و مارول در سال ۲۰۱۱ اکران شد و بعد از ۶۵٫۷ میلیون دلار فروش افتتاحیه، در نهایت به موفق به کسب ۱۸۱ میلیون دلار درآمد شد. با آغاز همکاری دیزنی و مارول اولین دنباله «ثور» تحت عنوان «دنیای تاریک» در سال ۲۰۱۳ روی پرده رفت و در سه روز نخست اکرانش ۸۵٫۷ میلیون دلار فروخت. کل فروش داخلی این فیلم در نهایت به بیش از ۲۰۶ میلیون دلار رسید.

«ثور ۳» از امروز (۲۴ اکتبر) در گیشه سینماهای دنیا از جمله بریتانیا و پس از آن در فرانسه، ایتالیا، کره، بلژیک، لهستان، سوییس، اندونزی، فیلیپین و تایوان روی پرده می‌رود. پیش‌بینی می‌شود فروش افتتاحیه «راگناروک» در گیشه سینماهای خارج از امریکای شمالی به بیش از ۸۰ میلیون دلار برسد.

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes