سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

مشخص شدن تاریخ اکران فیلم جدید کلینت ایستوود

استودیو برادران وارنر که پخش جدیدترین ساخته کلینت ایستوود را بر عهده دارد از مشخص شدن تاریخ اکران این فیلم خبر داده است. فیلم جدید ایستوود تحت عنوان «۱۵:۱۷ به مقصد پاریس» از نهم فوریه ۲۰۱۸ (۲۰ بهمن) در سینماهای امریکای شمالی اکران می‌شود.

محصول جدید وارنرها شرکت در اسکار را از دست داده. ایستوود ۸۸ ساله فیلم جدیدش را بر اساس ماجرای واقعی حمله تروریستی به قطاری که سال ۲۰۱۵ از بروکسل به مقصد پاریس در حرکت بود ساخته است.

کلینت ایستوود

به نوشته «هالیوود ریپورتر» از همان ابتدا هم قرار نبود پخش این فیلم لزوما به فصل جوایز امسال برسد. با این حال، همچنان احتمال می‌رود فیلمساز باسابقه هالیوود تجربه «تک تیرانداز امریکایی» را بار دیگر تکرار کند و در آخرین لحظات باقی مانده با اکران محدود فیلم جدیدش در سالن‌های سینما مجوز شرکت در فصل جوایز را به دست آورد.

«تک تیرانداز امریکایی» با بازی بردلی کوپر در تعطیلات سال نو ۲۰۱۴ تنها در چهار سالن سینما اکران شد تا واجد شرایط شرکت در فصل جوایز باشد و تازه از ۱۶ ژانویه در سینماهای سراسر امریکا روی پرده رفت.

درام تاریخی «۱۵:۱۷ به مقصد پاریس» روایتگر ماجرای سه نظامی ارتش USA است که هنگام سفر در اروپا موفق می‌شوند یک حمله تروریستی را در قطاری که از بروکسل به مقصد پاریس در حرکت بوده، خنثی کنند. بازیگران فیلم جدید ایستوود، سه قهرمان واقعی حادثه ۲۰۱۵ شامل آنتونی سدلر، الک اسکارلاتوس و اسپنسر استون هستند.

جینا فیشر، جودی گریر و ری کوراسانی به همراه پل میکل ویلیامز، مکس ایووتین و ویلیام جنینگز از دیگر بازیگرانی هستند که مقابل ایستوود رفته‌اند. این فیلمساز برنده اسکار فیلم جدیدش را بر اساس کتابی تحت عنوان «۱۵:۱۷ به مقصد پاریس: داستان واقعی یک تروریست، یک قطار و سه قهرمان امریکایی» کارگردانی و تهیه‌کنندگی کرده است. دورتی بلیسکال نگارش فیلمنامه اقتباسی این پروژه سینمایی را بر عهده داشته است.

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes