سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

فیلم IT : فوبیای استیون

فیلم IT: استیون تا پیش از همفکری با همسرش گمان می کرد نوشته هایش عاری از هر گونه نوآوری و جذابیت است. او عادت داشت نوشته هایش را دور بیندازد تا این که همسرش او را مجاب کرد که استعدادی شگرف دارد. از آن لحظه زندگی این نویسنده خوشفکر دچار تغییر و تحول شد.

فیلم IT
فیلم IT سانسور شده

ایده نوشتن رمان IT در سال ۱۹۷۸ به ذهن استیون خطور کرد و کار نوشتن آن سه سال بعد آغاز شد. IT رمانی یک هزار و صد و سی و هشت صفحه ای است و از این منظر یکی از طولانی ترین کتاب های داستانی ترسناک تاریخ به حساب می آید. استیون یک بار گفته بود که اگر بخواهد این رمان را در قالب مجموعه ای تلویزیونی درست کند، فیلمنامه ای ۳۲ ساعته برای آن خواهد نوشت. این رمان به دو بخش تقسیم شده؛ نخست ظهور پنی وایز در اواخر دهه ۵۰ میلادی و سپس بازگشت او در اواسط دهه ۸۰ و رو در رو شدن دوباره اش با شخصیت های اصلی کتاب.

در هر دو نسخه تصویری فیلم IT (مینی سریال ساخت ۱۹۹۰ و فیلم سینمایی جدید) پنی وایز بیشتر یک دلقک قاتل با تعدادی قدرت فرازمینی است، اما در رمان او قدرت های بسیار بیشتری دارد. IT می تواند به هر شکلی که می خواهد در بیاید، از دراکولا گرفته تا سگی هشت متری. او همچنین توانایی خواندن ذهن، شستشوی مغزی و تله پاتی را دارد. او به نوعی تداعی کننده فوبیای کودکان است و به شکل بزرگ ترین ترس های آنها ظاهر می شود. همچنین در بعضی بخش های رمان، داستان از دید او روایت می شود.

فیلم IT : فوبیای استیون

فیلم IT

 فیلم IT 2017

فیلم IT: تفاوت پنی وایز در دو نسخه ۱۹۹۰ و ۲۰۱۷ چیزی شبیه به تفاوت جوکر «جک نیکلسون» و جوکر «هث لجر» است. در نسخه قدیمی «تیم کوری» نقش پنی وایز را ایفا می کرد. در آن نسخه، کوری دلقکی ترسناک میانسال بود اما در فیلم جدید «بیل اسکارسگاد» سوئدی، نقش پنی وایز را ایفا کرده است. برخلاف نسخه قدیمی، اسکارسگاد صورتی کودکانه و چشمانی بزرگ دارد تا در ظاهر بتواند راحت تر کودکان را به خود جذب کند. جالب این که تنبلی چشم چپ اسکارسگاد باعث شد تا شخصیت پنی وایز ظاهری ترسناک تر از نسخه قدیمی داشته باشد.

در ابتدا قرار بود نسخه سال ۱۹۹۰ در قالب یک مینی سریال هشت ساعته جلوی دوربین برود و «جورج رومرو» فقید آن را کارگردانی کند اما با کناره گیری رومرو در نهایت IT به یک بازسازی سه ساعته تبدیل شد که در دو قسمت ۹۵ دقیقه ای توسط شبکه MBC پخش شد. با توجه به این که اتفاقات کتاب در یک بازه بیست و هفت ساله به وقوع می پیوندد، بخش اول سریال به دوران کودکی و بخش دوم به دوران بزرگسالی اختصاص پیدا کرد. در نسخه جدید اما خبری از بخش دوم نیست و ماچتی بخش بزرگسالی را به قسمت دوم فیلم موکول کرده است. جالب اینجاست که نسخه جدید فیلم IT دقیقا ۲۷ سال پس از آن مینی سریال اکران شده است.

دانلود فیلم It 2017 – ایتی با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید ایت ۲۰۱۷ با لینک مستقیم و کیفیت عالی

جدیدترین تریلر فیلم ترسناک (It 2017) اضافه شد

ارائه کننده: سایت سانسور

۲.۵/۵ - (۲ امتیاز)
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes