سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

فصل هشتم سریال Game Of Throne در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد

فصل هشتم سریال Game Of Throne در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

سریال بازی تاج و تخت

فصل هشتم سریال Game Of Throne

فصل هشتم سریال Game Of Throne

فیلمبرداری فصل هشتم سریال Game Of Thrones تا این ماه کلید زده نمی‌شود و با توجه به فصل‌های قبل این مجموعه، به احتمال زیاد فیلمبرداری این فصل دیرتر آغاز خواهد شد. حتی اگر قرار بر این باشد که تیم تولید این سریال بخواهد همانند گذشته عمل کند و طرح و برنامه ۶ ماهه‌ای را که فصول قبلی برای تولید خود از آن پیروی می‌کردند دنبال کند، باز هم تولید فصل هشتم این مجموعه تلویزیونی تا فصل بهار پیش رو به پایان نخواهد رسید. با این حال، همانطور که در اخبار مرتبط با این سریال هم به آن اشاره شد، مقیاسی که قسمت‌های پایانی این مجموعه دارد و همه در فصل آخر گنجانده شدند بسیار بزرگ‌تر و گسترده‌تر از فصول قبل است و به نظر می‌رسد که به خاطر همین موضوع، تیم تولید به احتمال زیاد کارش حتی تا بعد از تابستان سال آینده هم به طور بینجامد. این فصل قرار است کوتاه‌ترین فصل در طول تاریخ سریال بازی تاج و تخت باشد اما هر قسمت از آن قرار است طولانی‌تر از حد معمول باشد.

بازیگر ایرلندی نقش داوس سیورث، درباره فصل جدید سریال اینگونه نوشته است:

  • مطمئن باشید که قسمت‌هایی که در فصل جدید وجود دارد به طور قطع بزرگ‌تر است و طبق چیزی که من شنیدم قطعا قرار است نسبت به قبل طولانی‌تر هم بشود. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده توسط تیم تولید، فکر می‌کنم که ما درست تا تابستان سال آینده فیلمبرداری خواهیم داشت. زمانی که به این مسئله فکر کنید، ما تا قبل از این فصل، یک برنامه ۶ ماهه برای تولید و فیلمبرداری ۱۰ قسمت از هر فصل را داشتیم، اما حالا قرار است زمانی خیلی بیشتر از ۶ ماه را برای تولید تنها ۶ قسمت صرف کنیم. پس از این موضوع اینگونه می‌توان برداشت کرد که ما در نسخه نهایی فصل هشتم این سریال شاهد قسمت‌هایی با مدت زمان طولانی‌تر خواهیم بود.

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes