سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

اغاز تولید فصل ششم «Prison Break»

Prison Break

Prison Break

«دامنیک پرسل» بازیگر نقش «لینکولن باروز» اعلام کرد که فصل ششم سریال «Prison Break» در حال تولید است. این سریال بسیار محبوب تلویزیون نخستین بار در سال ۲۰۰۵ از شبکه ی فاکس پخش شد و با ۴ فصل به کار خود پایان داد تا اینکه بهاری که گذشت بار دیگر شاهد تعقیب و گریز مایکل و دوستانش از دست بد خواهانشان بودیم. این سریال تا به این لحظه ۵ فصل به خود می بیند ولی خبر ها حاکی از آنند که باید در آینده ی نزدیک منتظر اعلام رسمی شبکه ی فاکس مبنی بر تمدید شدن سریال برای فصلی جدید باشیم. بعد از اتمام فصل ۵ و بازخورد های معمولی نسبت به آن صبح امروز با خبری شوکه کننده مواجه گشتیم. خبری که پیش رو دارید در صفحه ی اینستاگرام یکی از بازیگران اصلی سریال یعنی «دامنیک پرسل» منتشر شده است. وی در این صفحه علاوه بر ارسال تصویری از سریال، یادداشتی مبنی بر در جریان بودن فصل ششم از خود به جای گذاشته است و چیز دیگری در پست جدید او به چشم نمی آید.

بازیگر نقش مایکل اسکافیلد یعنی «ونت ورث میلر» نیز چندی پیش نیز در مصاحبه ای اعلام کرد که برای فصل ششم سریال ایده هایی در ذهن دارد ولی شبکه ی فاکس با آن مخالفت نموده است. چیزی که بدیهیست این است که یکی از بازیگران نقش اول سریال خبر از تولید فصل جدیدی از آن داده است و این به شبکه ی فاکس بستگی دارد که در چه تاریخی لب به سخن بگشاید و فصل ششم سریال را کلید بزند.

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes