سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

طرفداران خواهان حذف مت دیمون از یک فیلم

ظاهرا برخی از طرفدران به دلیل وابستگی مت دیمون به تهیه کننده کهنه کار و متجاوز جنسی هاروی واینستون، خواهان حذف حضور او در فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) می باشند.

مت دیمون

فیلم سه‌گانه اوشن در فروش جهانی خود به مبلغ ۱.۱ میلیارد دلار دست یافته و حال نیز این برند با کاراکترهای زن کار خود را ادامه خواهد داد. برخلاف فیلم های ابتدایی، سودربرگ در این فیلم کارگردان نمی باشد و فقط تولیدکننده آن است. بازیگران این فیلم شامل ساندرا بولاک در نقش دبی اوشن خواهر دنی اوشن معروف، ریحانا در نقش ناین بال، کیت بلانشت در نقش همکار دبی اوشن به نام لو، ان هتوی در نقش دفنه کلوگر می باشد و میندی کالینگ، سارا پالسون، هلنا بونهام کارتر و اوکوفینا نیز نقش دیگر اعضای تیم را به تصویر می کشند و کارگردانی آن را نیز گری راس (The Hunger Games) برعهده دارد. فیلم هشت یار اوشن قرار است در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) به اکران در بیاید.

 

تا به حال این درخواست که به صورت آنلاین در حال انجام است به بیش از ۲۲ هزار امضا رسیده و این درخواست به این نحو می باشد:

  • “حضور مت دیمون ماهیت جدی اتهامات علیه سوء استفاده کنندگان جنسی همچون واینستون را بی اهمیت جلوه می دهد و بی احترامی بزرگی نسبت به زنان شجاعی است که در مورد این سوء رفتارها سخن گفته اند.
Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes