سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

رابرت داونی جونیور: این پایان همه چیز برای همیشه است

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/gty-470565654.jpg
رابرت داونی جونیور در مصاحبه‎ای جدید به پایان قطعی و محشری اشاره کرد که در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) به کارگردانی جو و آنتونی روسو وجود خواهد داشت. استودیو مارول در طی دهه گذشته، لیست قابل‌توجه و باورنکردنی‌ای از شخصیت‌ها ساخته و تمام این‎ها را می‎توان نتیجه موفقیت فیلم‌های مرد آهنی دانست.http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/these-quotes-reveal-how-robert-downey-jr-became-the-highest-paid-movie-star-on-the-planet.jpg-768x575.png
رابرت داونی جونیور که اولین بازیگر دنیای سینمایی مارول بود، چیزهای زیادی را تجربه کرده و او باید تمام چیزهایی که به عنوان مرد آهنی یاد گرفته را به‎کار ببرد تا از پایان دنیا و عالم جلوگیری کند. ورود تانوس با بازی جاش برولین قرار است دنیای سینمایی مارول را به گونه‌ای بلرزاند که قبلا اصلا شبیه آن را ندیده‎ایم. اشتیاق این تایتان دیوانه برای جمع‎آوری تمام شش سنگ بی نهایت و هماهنگ کردن عالم، بار دیگر تمام قهرمانان، از گوشه و کنار کهکشان را گردهم خواهد آورد. و یکی از کسانی که برای رهبری آن تیم مناسب است، مرد آهنی می‎باشد.

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/Robert-Downey-Jr-Quotes-1-696x436.jpg

با این حال، تاکنون تبلیغات برای فیلم نشان داده که تونی استارک حریف قدری برای تانوس نیست، به خصوص در نبرد تن به تن. با اینکه انتظار می‌رود برخی از انتقام‎جویان در این فیلم بمیرند ولی استودیو مارول بیشتر برای این شناخته می‌شود که کاراکترهای خود را همیشه زنده نگه می‌دارد (البته به جز شخصیت‎های منفی)، با این وجود، رابرت داونی جونیور به طرفداران اطمینان داده که استودیو مارول در مورد فیلم جنگ بی نهایت راه آسان را در پیش نگرفته است.

در مصاحبه‎ای تازه، با داونی جونیور در مورد تهدیدی که تانوس به ارمغان می‎آورد صحبت شده است. همانطور که مشخص می‎شود، اوضاع برای انتقام جویان چندان خوب به نظر نمی‎رسد. او گفت:

“باور کنید، من از تمام فیلم‌هایی که می‎گویند: ‘این پایان است! این نبرد نهایی خیر و شر است! این پایان همه چیز برای همیشه است!’ و در پایان می‌بینید که اینگونه نیست، خسته شدم. فیلم انتقام جویان ۳، واقعا نبرد نهایی خیر و شر است. آنها شوخی نمی‎کنند. این یک سناریوی سرنوشت‎ساز است.”

۵/۵ - (۱ امتیاز)
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes