سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

دزدی و اخاذی یک ایرانی از HBO

دادستان‌های فدرال امریکا فردی با تابعیت ایرانی به نام بهزاد مصری را به سرقت اینترنتی از اچ بی او و انتشار غیرقانونی و پیش از موعد فیلمنامه «بازی تاج و تخت» محبوب‌ترین سریال این شبکه تلویزیونی متهم ساخته‌اند. به نوشته هالیوود ریپورتر، اخاذی از اچ بی او به مبلغ شش میلیون دلار و هک ایمیل‌های رد و بدل شده میان مقامات ارشد این شبکه نیز از دیگر موارد اتهامی این فرد ایرانی است که از سوی دیوان دادگستری ایالات متحده اعلام شده است.

.

تابستان گذشته، شبکه اچ بی او هدف حمله گسترده هکرهایی قرار گرفت که با تهدید به اخاذی، اقدام به انتشار قسمت‌های پخش نشده بعضی از معروف‌ترین سریال‌های این شبکه کردند. اگرچه، پیامدها و ابعاد این سرقت اینترنتی به گستردگی هک اطلاعات سونی در سال ۲۰۱۴ نبود اما پای ماموران اف بی آی به میان آمد تا از هویت سارقان این ماجرا پرده بردارند.

طبق اعلان دیوان دادگستری امریکا، بهزاد مصری ۲۹ ساله مشهور به «سکوت وحشت» قبلا هم سابقه حمله به سیستم‌های محرمانه اطلاعاتی را داشته و به عنوان یکی از هکرهای حرفه‌ای فعالیت کرده است. در صورت تایید محکومیت، مصری باید چندین دهه از عمرش را در زندان‌های امریکا بگذراند.

البته قبل از هر چیز، باید با درخواست استرداد او از سوی مقامات قضایی امریکا موافقت شود. در حال حاضر، مصری در فهرست افراد تحت تعقیب پلیس فدرال امریکا قرار دارد.

۳an3or

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes