سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

مرگ بدل‌کار زن ددپول ۲

یک زن بدل‌کار در محل فیلمبرداری فیلم «ددپول ۲» کشته شد. شاهدین عینی می‌گویند این بدل‌کار هنگام رانندگی با موتور سیکلت در شهر ونکوور کانادا کنترل وسیله را از دست می‌دهد و به پنجره «برج شاو» اصابت می‌کند. به دنبال این حادثه، فیلمبرداری قسمت دوم این فیلم ابرقهرمانی بلافاصله متوقف شده است. پلیس نام این زن را فاش نکرده و جزئیات بیشتری از این تصادف منتشر نکرده است، چرا که در حال انجام بررسی‌های بیشتر در صحنه وقوع حادثه هستند.

ددپول ۲

ددپول 2

بنابر نوشته ایندیپندنت، این راننده بدل‌کار اولین فیلم سینمایی خود را تجربه می‌کرده است. «دیوید لیچ» کارگردان فیلم در واکنش به این حادثه اعلام کرده است که «امروز به خاطر از دست دادن یکی از بازیگرانمان عمیقاً ناراحتم. من و دیگر عوامل فیلم با کلمات نمی‌توانیم احساس خود را در این رابطه بیان کنیم. در این لحظات دشوار برای خانواده او، دوستانش و عزیزانش دعا می‌کنیم.»

برخی از منابع گزارش داده‌اند که این زن بدل‌کار یک موتور سوار باتجربه بوده و تمام طول روز را به تمرین پرداخته است، اما از آنجا که کاراکتر وی در آن صحنه از فیلم کلاه ایمنی به سر نداشته، او نیز هنگام وقوع تصادف از کلاه استفاده نمی‌کرده است. این بدلکار به جای شخصیت دومینو ظاهر شده بود. «زیزی بیتز» در «ددپول ۲» نقش این شخصیت را بازی می‌کند.

منابع خبری گزارش داده‌اند که عوامل فیلم از ساعات طولانی فیلمبرداری که تعطیلات آخر هفته را نیز شامل می‌شده شکایت داشته‌‌اند و فاش کرده‌اند که چند روز متوالی، هر روز به مدت بیش از ۱۶ ساعت کار می‌کرده‌اند. این ادعا را البته یکی از تهیه‌کنندگان فیلم رد کرده و اعلام کرده است که آن‌ها روزی ۱۲ تا ۱۳ ساعت کار می‌کنند و تنها دو روز ساعات کار به از ۱۵ ساعت گذشته است.

.

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2017/12/15deadpool1-master768.jpg

امسال شاهد دو حادثه مرگبار دیگر نیز در حین انجام بدل‌کاری بوده‌ایم. در روز ۱۲ جولای گذشته، «جان برنکر» در جریان فیلمبرداری سریال «مرده متحرک» مصدوم و سپس جان داده بود. پس از آن در تاریخ ۷ جولای آکروباتی به نام «پدرو اونیون مونروی» حین انجام بدل‌کاری در کنسرتی در شهر مادرید درگذشت.

این بدل‌کار که به عنوان اولین موتورسوار زن حرفه‌ای سیاهپوست شناخته می‌شد، «جوی هریس» نام دارد.

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes