سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

پیش‌بینی فروش افتتاحیه «جنگ ستارگان ۸» ۲۰۰ میلیون دلار

هنوز سه هفته تا آغاز اکران جدیدترین محصول استودیو دیزنی و لوکاس فیلم زمان باقی مانده تا بتوانند برای رساندن فروش تجاری «جنگ ستارگان ۸» به بالاترین رقم ممکن، آخرین قدم‌های سرنوشت‌سازشان را هم بردارند. «جنگ ستارگان: آخرین جدای» از ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) در سینماهای امریکا اکران می‌شود و به نوشته هالیوود ریپورتر، پیش‌بینی‌های اولیه حاکی از آن است که فروش افتتاحیه این فیلم در گیشه امریکا از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کند.

جنگ ستارگان ۸

جنگ ستارگان 8

دسامبر ۲۰۱۵، بخش هفتم این مجموعه علمی-تخیلی با عنوان «نیرو بر می‌خیزد» روی پرده رفت تا بعد از غیبتی طولانی بار دیگر هواداران پر و پا قرص جرج لوکاس را به سمت سالن‌های سینما سرازیر کند. استقبال به قدری چشمگیر بود که ساخته جی. جی. آبرامز فقط در سه روز نخست اکرانش در امریکای شمالی بیش از ۲۴۸ میلیون دلار فروش کرد. استقبال از محصولات دیزنی و لوکاس فیلم و جهان جنگ ستارگان در دسامبر ۲۰۱۶ با افتتاحیه ۱۵۵ میلیون دلاری «یک نفر سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» ادامه یافت.

به این ترتیب، بعد از «نیرو بر می‌خیزد» فیلم‌های «دنیای ژوراسیک» (۲۰۸٫۸ میلیون دلار) و «انتقامجویان» (۲۰۷٫۴ میلیون دلار) دو عضو دیگر باشگاه ۲۰۰ میلیون دلاری‌ها را تشکیل می‌دهند.

استودیو دیزنی و لوکاس فیلم هیچ‌وقت در مورد پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌ها جنگ ستارگان ۸ رسما اظهارنظر نمی‌کنند اما افراد نزدیک به پروژه عقیده دارند فروش افتتاحیه «آخرین جدای» از افتتاحیه ۱۷۴ میلیون دلاری «دیو و دلبر» پیشی خواهد گرفت و پرفروش‌ترین افتتاحیه فیلم سال را رقم خواهد زد.

«آخرین جدای» به کارگردانی رایان جانسن و با بازی دیزی ریدلی، کری فیشر، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک و لوپیتا نیونگ او مقابل دوربین رفته است.

۳an3or

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes