سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

شروع ساخت فیلم جان ویک ۳ برای سال ۲۰۱۹

شروع فیلمبرداری فیلم جان ویک ۳ برای سال ۲۰۱۹ , سومین مجموعه از فیلم «جان ویک» اکشن هیجانی، سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

جان ویک (به انگلیسی: John Wick) فیلمی آمریکایی در سبک اکشن مهیج ساخت سال ۲۰۱۴، به نویسندگی دریک کولستاد و کارگردانی چاد استاهلسکی است. در این فیلم بازیگرانی همچون کیانو ریوز، مایکل نیکویست، آلفی آلن، آدریان پالیکی، دین وینترز، ایان مک‌شین، جان لگویزمائو و ویلم دفو ایفای نقش می‌کنند.

دنباله‌ای بر این فیلم با عنوان جان ویک: فصل دو در فوریه ۲۰۱۷ به نمایش درآمد.

یک آدم‌کش حرفه‌ای به نام جان ویک (کیانو ریوز) که پس از مرگ همسرش از شغل کشتار بیرون آمده است، پس از حمله به منزلش و سرقت ماشین و کشتن سگ خانگی و تنها یادگار همسرش توسط یوزف (آلفی آلن)، پسر ویگو تاراسوو (مایکل نیکویست) یکی از سردسته‌های مافیای روس دوباره دست به اسلحه می‌برد.

دانلود فیلم جان ویک ۳ John Wick: Chapter Three 2019

فیلم جان ویک ۳

دانلود فیلم جان ویک 3

کمپانی «لاینزگیت» که سازنده این سه گانه است اعلام کرد «جان ویک ۳» با بازی «کیانو ریوز» ماه می ۲۰۱۸ اکران می شود. به نوشته مجله «ورایتی» این نخستین بار است که این سری فیلم در تابستان اکران می شود در حالیکه دو نسخه قبلی در فوریه اکران شده بود. این بار نیز کارگردان آن را «چاد استاهلسکی»بر عهده دارد که نسخه قبلی آن را نیز ساخته بود. او در نخستیم فیلم نیز دستیار «دیوید لیچ» بود.

دانلود فیلم خارجی

فیلم جان ویک ۳

جزئیات داستان بخش جدید فیلم جان ویک ۳ هنوز فاش نشده است. دو مجموعه قبلی «جان ویک» در سبک اکشن مهیج با بازی کیانو ریوز، مایکل نیکویست، آلفی آلن، آدریان پالیکی، دین وینترز، ایان مک‌شین، جان لگویزمائو و ویلم دفو در گیشه موفق بود. در این فیلم، جان ویک با بازی «ریوز» یک آدم کش حرفه ای است که از این کار کناره گیری کرده اما به خاطر آزاری که از سوی دیگر گنگ ها و آدم کش ها می بیند، در صدد انتقام گیری بر می آید.

دانلود فیلم خارجی جان ویک ۳ ۲۰۱۹ دوبله فارسی و با کیفیت بلوری

فیلم جان ویک ۳

جان ویک اول حدود ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشت اما جان ویک دو توانست ۸۰۰ میلیون فروش کند.
دانلود فیلم جان ویک ۳ دوبله فارسی

فیلم جان ویک ۳

فیلم جان ویک 3

پس از موفقیت «جان ویک: فصل دوم»، استاهلسکی اعلام کرد که قسمت سوم این فیلم نیز ساخته خواهد شد. اخیراً وی با وب‌سایت «کولیدر» مصاحبه‌ای در زمینه انتشار نسخه‌ خانگی و بلوری قسمت دوم این سری کرده که در آن در خصوص بازه زمانی آغاز تولید قسمت سوم «جان ویک» نیز صحبت‌هایی کرده است. وی در خصوص قسمت سوم  گفت:
در حال حاضر ما در نیمه نگارش فیلمنامه این فیلم هستیم. سرعت عمل این کار بستگی به میزان همکاری ما با یکدیگر دارد. اما من می‌توانم فرض کنم که اگر [مراحل ساخت این فیلم] تا پایان سال جاری میلادی آغاز نگردد، [قطعاً] از سال آینده شروع خواهد شد.

کیانو ریوز

دانلود فیلم جان ویک 3 John Wick: Chapter Three 2019

ریوز در بیروت، لبنان به دنیا آمد، او پسر پاتریشیا تایلور طراح لباس و ساموئل نولین ریوز یک زمین‌شناس بود. مادر ریوز انگلیسی و پدر او از اهالی هاوایی، نژاد ایرلندی پرتغالیچینی بود. پدر و مادرش نام کیانو را برای فرزندشان برگزیدند که در زبان هاوایی به معنای «نسیم خنک» است. مادر ریوز در بیروت کار می‌کرد تا با پدر او آشنا شد. پدرش کارگری بی‌تجربه بود که وقتی به خاطر فروش هروئین در زندان به سر می‌برد، توانست مدرک تحصیلی دیپلم را به دست بیاورد. پدر او زن و خانوادهٔ خود را هنگامی که ریوز ۳ ساله بود ترک کرد، و ریوز در حال حاضر هیچ ارتباطی با او ندارد.

ریوز به همراه همسر مادرش به اطراف گوناگون دنیا زمانی که کودک بود مسافرت می‌کرد. بعد از این که خانواده او در سال ۱۹۶۶ از یکدیگر جدا شدند، مادرش به یک طراح لباس محلی تبدیل شد و خانواده‌اش را به استرالیا و سپس به نیویورک برد و مادرش با مردی به نام پال ارون، که یک کارگردان آمریکایی بود ملاقات کرد و سپس با یکدیگر ازدواج کردند. آن‌ها پس از نقل مکان به تورنتو در سال ۱۹۷۱ از یکدیگر جداشدند. مادر ریوز دوباره در سال ۱۹۷۶ با یک خواننده سبک راک با نام رابرت میلر ازدواج کرد و یک باره دیگر در سال ۱۹۸۰ آن‌ها از یکدیگر طلاق گرفتند. پس از سومین ازدواج ناموفق، مادر ریوز برای چهارمین بار ازدواج کرد. او در چهارمین ازدواج خود با مردی با نام جک مود که به آرایشگری می‌پرداخت ازدواج کرد، و دوباره این رابطه تا سال ۱۹۹۴ پایدار نماند. کیانو و خواهرانش در شهر تورنتو بالغ شدند که آن‌ها به همراه مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و پرستارشان در آنجا زندگی می‌کردند. ریوز در مدت محدود ۵ سال به چهار مدرسه مختلف، همانند مدرسه هنر می‌رفت.

ریوز همیشه رؤیای اینکه یک ستاره هاکی شود را در سر داشت و برای رسیدن به آرزوی خود رشته تحصیلی خود را تغییر داد و به یک دبیرستان آزاد رفت ولی بعد که می‌خواست به دانشگاه برود دوباره رشته تحصیلی خود را به بازیگری تغییر داد. اما ریوز به دلیل تغییر بیش از اندازه رشته‌های تحصیلی‌اش از طرف مدرسه اخراج شد و هرگز نتوانست مدرک دیپلم را اخذ کند.

در ژانویه ۲۰۱۱ در شبکه بی‌بی‌سی در برنامه «شو یکه‌تاز» از انگلیسی‌تبار بودنش سخن گفت، از طریق مادرش، که زمانی که او نوجوان بود، او را تشویق به نگاه کردن برنامه تلویزیونی کمدی دو روننی و دیگر برنامه‌های تلویزیونی می‌کرد؛ که چگونه مادرش باعث شد او امروز به این راحتی انگلیسی صحبت کند.

 John Wick: Chapter Three 2019

«جان ویک: بخش سوم» در حال حاضر تنها پروژه استودیویی است که قرار است در آن تاریخ اکران شود. اوایل همان ماه، دیزنی یک فیلم «انتقام‌جویان» ‌ جدید را به نمایش می‌گذارد و کمپانی ترای‌استار متعلق به سونی اقتباسش از «پروژه رُزی» را پخش می‌کند. علاوه بر این، بازخلق «علاء‌الدین» دیزنی با بازی ویل اسمیت و فیلم «ماین‌کرفت» کمپانی برادران وارنر بعد از آن تاریخ روی پرده خواهند رفت.

استاهلسکی در ادامه و با توجه به عدم همکاری دیوید لیچ (David Leitch) کارگردان همکار وی در دو قسمت قبلی این سری کارگردانی قسمت سوم را عهده‌دار است. استاهلسکی در ادامه اظهار داشت که تصمیمی به بزرگ‌تر کردن قسمت سوم این سری ندارد و بیش از هر چیزی می‌خواهد که بر روی جزئیات و پیچیدگی‌های آن کار کند تا اینکه یک فیلم عظیم با بودجه بالا بسازد.

دانلود فیلم John Wick: Chapter Three

فیلم John Wick: Chapter Three

فیلم John Wick: Chapter Three

در مجموعه فیلم‌های اکشن «جان ویک»، کیانو ریوز نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند که قبلا آدمکش بوده و بعد از مدتی از بازنشستگی بیرون می‌آید تا از عده‌ای از گانگسترها انتقام بگیرد چون آن‌ها تمام چیزهایی که او دوست داشت را از او گرفته بودند. در قسمت دوم این فرنچایز، ویک با آدمکش‌های دیگری می‌جنگید که می‌خواستند برای به دست آوردن بهایی که روی سر او گذاشته شده، او را به قتل برسانند.

John Wick

Lionsgate en Summit Entertainment hebben de releasedatum van het derde deel in de John Wick-reeks onthuld. Keanu Reeves keert wederom terug als John Wick. Waar de film precies over gaat is niet zeker, al kunnen we wel speculeren. Vanaf 17 mei 2019 draait John Wick: Chapter Three in de bioscoop.

Aan het einde van John Wick: Chapter Two zagen we hoe het personage op de vlucht moest slaan voor andere huurmoordenaars. Het script van de derde fil wordt verzorgd dor Derek Kolstad, die ook de andere scripts verzorgde. 

Niet alleen doen de John Wick-films het goed bij critici, maar ook bij het publiek. De twee eerste films haalden wereldwijd meer dan 250 miljoen dollar op en waren daarmee, gezien de lage budgetten, een groot succes.

Lionsgate has set a release for the Keanu Reeves action movie “John Wick: Chapter 3.” The film is expected to hit theaters on May 17, 2019 — the first title to land on the date.

The franchise has been a success for the studio with a combined $260 million in worldwide grosses and Lionsgate executives have indicated in recent months that they were planning a third movie. Both films were directed by Chad Stahelski from scripts written by Derek Kolstad with Reeves portraying a retired hitman seeking vengeance for the killing of his puppy, a gift from his late wife.

Both John Wick movies featured elaborate stunts and an impressive body count as Reeves fended off numerous gunmen out to do him in. The second film featured a “Matrix” reunion with Laurence Fishburne starring. Reeves and Fishburne starred in all three “Matrix” films as Neo and Morpheus, respectively.

۳an3or

۴.۱/۵ - (۲۸ امتیاز)
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes