سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

ثور ۳ گیشه سینمای جهان را خورد + شرح باکس افیس

ثور ۳ محصول مشترک مارول و دیزنی با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر فیلم‌ها در صدر جدول پرفروش‌های هفته امریکای شمالی قرار گرفت. «ثور: راگناروک» ۱۲۱ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکرانش فروخت که از پیش‌بینی‌ها بیشتر بود.

ثور ۳

 

این فیلم ابرقهرمانی از تماشاگران فیلم در سایت سینمااسکو درجه A گرفت و نکته قابل توجه آن است که فروش افتتاحیه‌اش ۳۵ میلیون دلار از قسمت دوم «ثور» بیشتر شد.

در بازار جهانی هم این دومین هفته نمایش «ثور: راگناروک» بود و تقریبا در همه کشورهای مهم روی پرده رفت و ۱۵۱ میلیون دلار دیگر به درآمدش اضافه کرد. به این ترتیب فروش این فیلم در خارج از امریکا به رقم ۳۰۶ میلیون دلار رسید.

مهم‌ترین درآمد خارجی محصول جدید مارول در چین بود که از این هفته به بازارهای نمایش آن اضافه شد و بیش از ۵۵ میلیون دلار فروخت. درآمد این فیلم از هند ۵ میلیون دلار و از مکزیک ۱۰٫۸ میلیون دلار شد.

 

ثور ۳

 

اما در گیشه امریکای شمالی فیلم «کریسمس مامان‌های بد» هم از این هفته اکران شد و با ۱۷ میلیون دلار در رده دوم جدول پرفروش‌ها ایستاد. این دنباله فیلم کمدی «مامان‌های بد» است که ۸۲ درصد مخاطبانش زن و ۸۷ درصد آنها ۲۵ سال به بالا بودند.

فیلم ترسناک «جیگسا» جدیدترین دنباله سری فیلم‌های «اره» که هفته گذشته پرفروش‌ترین فیلم بود، با افت حدود ۶۰ درصدی تماشاگرانش این هفته ۶٫۷ میلیون دلار فروخت و در رده سوم ایستاد. مجموع فروش این فیلم از ۲۸ میلیون دلار گذشت.

«یک هالووین مدیایی ۲» هم ۴٫۶ میلیون دلار فروخت و چهارم شد. این کمدی ترسناک تا به حال نزدیک به ۴۳ میلیون دلار فروخته است.

«توفان جغرافیایی» که با ۱۲۰ میلیون دلار بودجه ساخته شده، ۳ میلیون دلار دیگر به درآمد خود از گیشه اضافه کرد و در رده پنجم قرار گرفت. مجموع درآمد داخلی این فیلم به ۲۸٫۷ میلیون دلار رسیده است.

 

ثور ۳

ثور 3

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes