سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

اغاز فصل ۸ واکینگ دد با ۴۰ درصد افت

پخش فصل هشتم سریال پرطرفدار «واکینگ دد» از یک‌شنبه ۲۲ اکتبر اغاز شد و با کم‌ترین میزان استقبال در پنج سال قبل از سوی مخاطبان روبرو شد. اپیزود افتتاحیه فصل جدید این سریال تلویزیونی که همزمان صدمین قسمت آن نیز به شمار می‌رود، تنها ۱۱٫۴ میلیون بیننده داشت که در سال‌های اخیر چنین استقبال سردی از سوی هوادارانش سابقه نداشته است. تا پیش از این، قسمت نخست فصل سوم که در سال ۲۰۱۲ روی آنتن رفت، با ۱۰٫۸ میلیون بیننده ضعیف‌ترین عملکرد را در جذب مخاطب افتتاحیه به ثبت رسانده بود.

واکینگ دد

 

آمار اخیر همچنین به این معناست که بعد از فصل دوم و فصل اول، اپیزود افتتاحیه فصل هشتم کم‌ترین تعداد بیننده را داشته است. اپیزود افتتاحیه فصل هفتم در حالی روی آنتن رفت که بیش از ۱۷ میلیون بیننده به تماشای آن نشستند و باز هم این به این معناست که شروع فصل هشتم با افت ۴۰ درصدی مخاطب همراه بوده است.

بر اساس آمار منتشر شده قسمت نخست فصل پنجم واکینگ دد با ۱۷٫۲۹ میلیون بیننده بیش‌ترین تعداد مخاطب را داشته است. بعد از آن، فصل هفتم با ۱۷٫۰۳ میلیون بیننده، فصل چهارم واکینگ دد با ۱۶٫۱۱ میلیون بیننده و فصل ششم با ۱۴٫۶۳ میلیون بیننده، پرمخاطب‌ترین قسمت‌های این سریال ترسناک تا اینجای کار بوده‌اند.

به رغم کسب چنین نتیجه ضعیفی در آغاز فصل ۸ واکینگ دد، میانگین نرخ مخاطبان «مردگان متحرک» همچنان به اندازه‌ای است که این سریال را در صف پرطرفدارترین سریال‌های روز دنیا قرار می‌دهد. از سوی دیگر، بحث‌ها و موضوعاتی که در شبکه‌های اجتماعی درباره این سریال مطرح می‌شود حاکی از عملکرد موفق محصول شبکه ای ام سی در میان سریال‌بین‌های حرفه‌ای است.

اپیزود افتتاحیه فصل هشتم بیش‌ترین بخش محتوای شبکه‌های اجتماعی را در میان برنامه‌های غیر ورزشی که یک‌شنبه گذشته روی آنتن رفتند به خود اختصاص داد.

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۴.۰۰ avg. rating (۸۱% score) - ۲ votes