سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

خودکشی نامزد Jim Carrey و سری شوم

خبر خودکشی نامزد Jim Carrey و حضور Jim Carrey در مراسم تشییع جنازه ی نامزد ۳۰ ساله اش با جنجال هایی همراه بود تا اینکه انتشار پیامکی شرایط را برای بازیگر هالیوودی سخت کرد.

خودکشی نامزد Jim Carrey بعد از شرایط سخت روحی که برای Jim Carrey هالیوودی ایجاد کرد.وارد مرحله بررسی قانونی شد تا اینکه خانواده ی کاتریونا وایت ۳۰ ساله مدرکی جنجال برانگیز که برای جیم به هیچ وجه خوشایند نبود منتشر کردند.

پیامک نامزد Jim Carrey

 Jim Carrey

جیم در بدترین شرایط روحی به سر می برد. افشای پیامک نامزد سابق او که دو سال پیش خودکشی کردو درگذشت ، باعث افزایش نفرت نسبت به این بازیگر آمریکایی شده است.

وایت دو سال پیش خودکشی کرد و درگذشت اما اکنون پیدا شدن یک پیام در تلفن همراه اوباعث شده تا جیم کری به دردسری جدی بیفتد و تمام رسانه ها و عموم مردم بر روی وی فشار بیاورند.کاتریونا وایت در آی پد خود در هشتم آپریل ۲۰۱۳ خطاب به جیم کری نوشته بود: «تو مرا با کوکائین، خودکشی و بیماری آشنا کردی.»

در این پیام موارد دیگری مشاهده شده است از جمله اینکه کری باعث یک بیماری در وایت شده.زمانی که کاتریونا خودکشی کرد پیش از آن به رابطه خود با جیم کری پایان داده بود.کری در مراسم تشییع جنازه او شرکت کرد و حتی زیر تابوت او را گرفت. جیم کری بعدها به دادن داروهای خواب آور و آرامش بخش به نامزدش متهم شده بود، چیزی که در نهایت باعث مرگ زن جوان شد.
حالا افشای پیام آی پد وایت می تواند دادگاه حقوقی دیگری علیه کری تشکیل بدهد.و شاید حالا دیگر پذیرفته باشد که در مرگ و خودکشی این زن جوان نقش مستقیم داشته است.این پیام را خانواده وایت در اختیار یک وکیل گذاشته اند.

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes