سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

تام کروز به دی کاپیرو,برد پیت,جنیفر لارنس,ساموئل جکسن پیوست

از همان زمان گفته شد که تارانتینو به تام کروز , جنیفر لارنس و برد پیت برای بازی در فیلم نهمش پیشنهاد داده است. حالا ددلاین گزارش داده که او اکترهایی بر اساس ساموئل ال. جکسن و لئوناردو دی کاپریو در فیلمنامه نوشته و قصد دارد از حضور این دو بازیگر مشهور هم استفاده کند.

تام کروز به دی کاپیرو,برد پیت,جنیفر لارنس,جکسن برای بازی با تارانتینو پیوست

سه استودیو مشهور هالیوود شامل پارامونت، سونی و برادران وارنر برای به دست آوردن امتیاز فیلم جدید کوئنتین تارانتینو که روایتگر پشت صحنه قتل‌های چارلز منسون است با یکدیگر رقابت می‌کنند. در حال حاضر، این سه استودیو قدرتمند در حالی به عنوان رقبای مرحله نهایی در تلاش هستند امتیاز تولید و پخش پروژه جدید کارگردان «پالپ فیکشن» را از آن خود کنند که به گفته برخی منابع آگاه، تام کروز یکی از گزینه‌های اصلی تارانتینو برای ایفای نقش در فیلم جدیدش است.

به نوشته «کلایدر»، روابط عمومی هیچ یک از سه استودیو یاد شده حاضر به اظهارنظر در این زمینه نشده‌اند. شرایط مالی این پروژه سینمایی باعث وحشت بسیاری از استودیوهایی شد که مایل به همکاری با تارانتینو بودند و در نهایت، برادران وارنر، سونی و پارامونت به عنوان رقبای نهایی باقی ماندند.

 

جنیفر لارنس

در حال حاضر، تارانتینو یکی از معدود فیلمسازهای مولف سینمای امریکاست که فیلم‌هایش بیش از هر چیز حکم «رویدادهای سینمایی» را دارند. او با ساخت فیلم‌هایی همچون «جنگوی رها شده»، «بیل را بکش» و «حرامزاده‌های لعنتی» ثابت کرده هم از حمایت اغلب منتقدان برخوردار است و هم فیلم‌هایش در گیشه با اقبال روبرو می‌شوند. اگرچه فروش آخرین ساخته او با عنوان «هشت نفر انگیز» چندان رضایت‌بخش نبود. این فیلم با بودجه ۵۵ میلیون دلار تهیه و تولید شد و در نهایت با نزدیک به ۱۵۶ میلیون دلار فروش جهانی از پرده سینماها پایین آمد.

 

تام کروز

تام کروز

پروژه جدید تارانتینو که همچنان عنوان مشخصی ندارد ابتدا قرار بود مانند فیلم قبلی‌اش توسط استودیو واینستین کمپانی تهیه و تولید شود اما با توجه به رسوایی‌های اخیر هاروی واینستین موسس اصلی این استودیو مستقل و ورشکستگی احتمالی آن، حقوق فیلم جدید کارگردان ۵۴ ساله واگذار شده است.

۳an3or

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes