سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

تاریخ اکران فیلم تارانتینو مشخص شد

نهمین فیلم کارنامه کوئنتین تارانتینو که همچنان عنوان مشخصی ندارد، در تقویم اکران استودیو سونی قرار گرفت. پروژه سینمایی جدید کارگردان «پالپ فیکشن» از نهم اوت ۲۰۱۹ (جمعه ۱۸ مرداد ۹۸) در سینماهای دنیا اکران می‌شود.

این تاریخ مصادف است با پنجاهمین سالگرد روزی که خانواده منسون مرتکب زنجیره‌ای از قتل‌های خشونت‌آمیز شدند و همچنین یک روز بعد از به قتل رساندن شارون تیت بازیگر سرشناس هالیوود و همسر سابق رومن پولانسکی. فیلم جدید تارانتینو همزمان با یکی از محصولات جدیدی دیزنی روی پرده می‌رود.

به نوشته ورایتی، سونی در رقابت با قدرتمندترین غول‌های هالیوود از جمله برادران وارنر و پارامونت موفق شد پخش فیلم جدید کارگردان پیشرو امریکایی را بر عهده بگیرد. این نخستین فیلمی است که تارانتینو بدون همکاری با استودیو مستقل واینستین کمپانی روی پرده می‌برد. به دنبال اتهاماتی مبنی بر تجاوز و سوءاستفاده جنسی از بیش از ۷۰ زن که در یک ماه گذشته علیه هاروی واینستین موسس این استودیو و تهیه‌کننده سرشناس هالیوود مطرح شد، واینستین کمپانی در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است.

.

جزییات داستان فیلم تارانتینو فعلا محرمانه است اما مشخصا اتفاقات فیلم در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد و قتل‌های خانواده منسون و شخصیت چارلز منسون محوریت اصلی وقایع آن را تشکیل می‌دهند. خود تارانتینو در مصاحبه با رسانه‌های مختلف تاکید کرده فیلم جدیدش در ژانر زندگینامه‌ای نخواهد بود، بلکه در یک دوره تاریخی پرآشوب رخ خواهد داد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که فیلمساز ۵۴ ساله این روزها به دنبال مذاکره با شماری از ستاره‌های هالیوود از جمله تام کروز، لئوناردو دی کاپریو، برد پیت و مارگو رابی است. دیوید هیمن تهیه‌کننده سرشناس مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» تهیه و تولید نهمین فیلم تارانتینو را بر عهده دارد.

نهم اوت ۲۰۱۹ مصادف است با پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت و چهار تن دیگر در لس آنجلس. پیروان منسون به دستور او، تیت ۲۶ ساله را که آن زمان باردار بود در غیاب همسرش پولانسکی به قتل رساندند. پولانسکی آن زمان برای انجام سفری کاری راهی اروپا شده بود.

 

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes