سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

بازی کریستین بیل در فیلم Solo: A Star Wars Story

کریستین بیل
کریستین بیل تایید کرده است که در حال مذاکره برای ایفای نقشی در فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستان جنگ ستارگان) می باشد و همچنان به همکاری با کمپانی لوکاس‌فیلم در آینده ای نزدیک امیدوار می باشد. در حالی که این برنده جایزه اسکار نقش خود را مشخص نکرده ولی همه نشانه ها حاکی از آن است که این نقش، مربی قاچاقچی هان سولوی جوان به نام بکت می باشد.

سال گذشته بود که کمپانی لوکاس فیلم، وودی هارلسون را برای ایفای این نقش به خدمت گرفته بود و با وجود اینکه انتخاب وی رسمی شده بود، گزارش هایی نیز حاکی از آن بودند که کمپانی، کریستین بیل را نیز به عنوان یک احتمال در نظر دارد.

بیل در مصاحبه ای تازه اظهار داشت که او برای قبول کردن این نقش در فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان وسوسه شده و ذکر کرد که همکاری گذشته اش با مدیر کمپانی لوکاس فیلم یعنی کتلین کندی، دلیل اصلی وی برای پیوستن به این سری فیلم می باشد. او گفت:

“بله این نقش بسیار وسوسه انگیز بود. من نه تنها این سری فیلم ها را از دوران کودکی ام دوست دارم بلکه به خاطر حضور در فیلم Empire of the Sun (امپراطوری خورشید) در سال ها قبل، با فرانک مارشال و کتلین کندی رابطه ای بسیار صمیمی دارم. گفت و گوهایی انجام شده و امیدوارم این گفت و گوها در آینده نیز ادامه پیدا کند.”

فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان قرار است در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes