سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

بازی متیو مک کانهی با آیلا فیشر در فیلم Beach Bum

آیلا فیشر و متیو مک کانهی در فیلم بعدی هارمونی کوراین تحت عنوان «Beach Bum» همبازی می‌شوند. امتیاز ساخت این فیلم کمدی در جشنواره کن امسال فروخته شد. خط اصلی داستان روایتگر ماجرای بدبیاری‌های شخصیتی عصیانگر، سرکش و دوست‌داشتنی به نام «مونداگ» (مک‌کانهی) است. فیشر بازیگر ۴۱ ساله استرالیایی که بازی در فیلم‌های معروفی مانند «گتسبی بزرگ» و «اکنون مرا می‌بینی» را در کارنامه دارد نقش همسر مک‌کانهی را در این پروژه سینمایی ایفا می‌کند.

متیو مک کانهی

 

کوراین که سبک منحصر به فردش در فیلمسازی زبانزد است و با فیلم جنایی «تعطیلات بهاری» (Spring Breakers) این موضوع را به اثبات رساند، فیلمنامه فیلم جدیدش را به تنهایی نوشته است. «تعطیلات بهاری» سال ۲۰۱۳ در سینماهای امریکا اکران شد و از آن زمان به بعد، کوراین هیچ پروژه‌ای را کارگردانی نکرده بود.

این نویسنده و کارگردان ۴۴ ساله از USA فیلم قبلی‌اش را با بودجه پنج میلیون دلار و با بازی جیمز فرانکو مقابل دوربین برد اما با کسب ۳۱ میلیون دلار فروش جهانی به یکی از فیلم‌های مستقل موفق گیشه همان سال تبدیل شد.

فیشر سال گذشته سه فیلم شامل «برادر گریمسبی»، «چشم و هم‌چشمی با جونزها» و «حیوانات شب‌زی» تام فورد را بر پرده سینماها داشت.

متیو مک کانهی ۴۷ ساله بعد از دریافت تنها جایزه اسکار کارنامه‌اش برای بازی در «باشگاه خریداران دالاس» و همچنین اجرای درخشانش در نقش شخصیت راس کول در فصل نخست سریال «کارآگاه حقیقی»، نتوانسته به موفقیت قابل توجهی در انتخاب نقش‌های بعدی‌اش دست یابد. او امسال، نسخه سینمایی «برج تاریک» استیون کینگ را بر پرده سینما داشت که با شکست روبرو شد.

ارائه کننده: سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes