سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

بازی جیسون موموا در فیلم The Crow

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/aquaman-1440x900-jason-momoa-justice-league-2017-5k-9674.jpg
کمپانی سونی تاریخ اکرانی برای بازسازی فیلم The Crow (کلاغ) اعلام کرده است. این فیلم با بازی جیسون موموا در نقش اریک دراون، یک گیتاریست راک کشته شده است که به یک ضدقهرمان انتقام‎جو تبدیل می‎شود. در طی دهه گذشته، ساخت فیلم تازه‎ای از این داستان گرافیکی نوشته جیمز اوبار که تبدیل به مجموعه فیلم شده، شاهد پیوستن و خروج چندین بازیگران و کارگردان و نوشتن چندین فیلمنامه بوده است. بردلی کوپر و مارک والبرگ جزو اولین بازیگرانی بودند که برای بازی نقش اریک دراون برای این فیلم مورد نظر بودند.

http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/untitled.jpgبه دلیل پیشرفت غیرمداوم این پروژه، زمانی که جیسون موموا در سال ۲۰۱۶ به این پروژه پیوست، بسیاری از طرفداران این احتمال را می‎دادند که او نیز سرانجام از این پروژه خارج خواهد شد. هرچند، او از پروژه خارج نشد و اکنون، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، سریال Frontier (مرز) و فیلم Aquaman (آکوامن) در حال آماده‎سازی برای فیلمبرداری این فیلم در بوداپست مجارستان می‎باشد.
http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/Jason-Momoa-in-Frontier-770x405.jpg

کارگردانی فیلم جدید کلاغ را کارین هاردی (The Hallow) برعهده دارد. حال، سونی اعلام کرده که فیلم جدید کلاغ قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. دیگر فیلم‎هایی که در همان روز بر روی پرده نقره‎ای اکران خواهند شد شامل انیمیشن The Addams Family (خانواده آدامز) با صداپیشگی اسکار آیزاک، اقتباس سینمایی از سریال Are You Afraid of the Dark (آیا از تاریکی می‌ترسی؟) و اقتباس سینمایی از رمان پرفروش The Goldfinch (فنچ طلایی) با بازی انسل الگورت می‎باشد.
http://www.cinemayek.com/wp-content/uploads/2018/03/jason-momoa-aquaman-justice-league-set.jpg

اولین فیلم The Crow (کلاغ) در سال ۱۹۹۴ به کارگردانی الکس پرویز و با بازی برندون لی به روی پرده سینماها اکران شد. برندون لی که فرزند بروس لی فقید می‎باشد، در طی فیلمبرداری فیلم کلاغ به طرز غم‌انگیزی کشته شد. در صحنه‎ای از فیلم، به او شلیک می‎شود ولی پس از اتمام فیلمبرداری، عوامل فیلم متوجه می‎شوند که او واقعا تیر خورده است. داستان فیلم کلاغ، مردی را دنبال می‌کند که از قبر برمی‌خیزد و به دنبال انتقام از گروهی است که خودش و دوست دخترش را به قتل رسانده‌اند. در این مسیر نیز در تمام مدت او توسط کلاغی هدایت می‌شود.

۱/۵ - (۱ امتیاز)
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes