سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

امنیتی : بدافزار در نسخه های تورنت Game Of Thrones

امنیتی : بدافزار در نسخه های بدون سانسور Game Of Thrones

امنیتی : بدافزار در نسخه های بدون سانسور Game Of Thrones

 

قبل از هرچیز : سایت سانسور جهت ارائه ی این سریال به کاربر بصورت کامل نسخه را اسکن و بصورت کاملا سالم در اختیار کاربران خود قرار میدهد بنابراین اگر از دانلودکنندگان سایت سانسور هستید بدون هیچ نگرانی از این بابت از محتوا استفاده نمایید .

متن اصلی :

گزارشی شرکت امنیتی کسپرسکی :  بدافزار فایل دانلود سریال بازی تاج و تخت در کمین کاربران و در راه است …

اگر سریال بازی تاج و تخت را غیر قانونی (بدون سانسور های آزاد در اینترنت و بررسی نشده ) دانلود می کنید شاید قوانین حق تکثیر بین المللی گریبانتان را نگیرد اما احتمالاً کامپیوترتان به بد افزار آلوده می شود .

بر اساس گزارشی که شرکت امنیتی کسپرسکی منتشر کرده، قسمت هایی از سریال های محبوب که در سال ۲۰۱۸ از طریق فایل های تورنت منتشر شده اند حاوی بد افزار بوده اند .

ــــــــــــــــــــــ

همچنین این مشکل طبق گفته ی این شرکت برای فقط این سریال نمی باشد و سریال های جدید پرمخاطب دیگر هم در خطر هستند و در این سریال هم مشاهده شده است و کاربرانی قصد دانلود چنین نسخه هایی دارند میتوانید از منابع معتبر که محتوا رو قبل از ارائه بررسی میکنند دریافت نمایند .

بدافزار چیست ؟

Malware یا بدافزار در اصل قطعه کدهایی هستند که توسط برنامه نویسان نوشته میشوند تا بوسیله آن بدون اجازه مالک سیستم، آن را آلوده و اقدام به کارهای ناخواسته یا خرابکارانه کنند. این واژه به صورت عمومی به تمامی کدها و برنامه های مخرب اطلاق میشود و به طور کلی هر نوع کدی که روی سیستم شما قرار بگیرد و عملیاتی ناخواسته را انجام دهد به عنوان بدافزار شناخته میشود. Malware میتواند گوشی تلفن، تبلت و کامپیوترها را آلوده کند.

Malware پس از ورود به سیستم شما میتواند کارهایی مانند ارسال ایمیل های اسپم، سرقت اطلاعات و رمز عبور های اکانت هاستینگ و … انجام دهد.

 

منبع : kaspersky.com

گردآوری و ارائه : سایت سانسور

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)
۵.۰۰ avg. rating (۹۱% score) - ۱ vote