سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

همکاری بن افلک و مت دیمن در فیلم جدید

استودیوی پارامونت با مشارکت بن افلک، مت دیمن و جنیفر تاد به عنوان تیم تهیه‌کننده، پروژه فیلم سینمایی «سایه‌ها» (The Shadows) را مقابل دوربین می‌برد. این فیلم مهیج تاریخی روایتگر داستان اولین ماموران مخفی تاریخ امریکاست که ابتدا در شهر بوستون زادگاه دیمن و افلک سازماندهی شدند. داستان فیلم بر اساس مقاله متیو پرل که تحت عنوان «به درون سایه‌ها» در مجله بوستون گلوب به چاپ رسیده، روایت می‌شود. کریس برمنر نگارش فیلمنامه «سایه‌ها» را بر عهده دارد.

همکاری بن افلک و مت دیمن در فیلم جدید

همکاری بن افلک و مت دیمن در فیلم جدید

 

بر اساس این روایت در اواخر سال‌های دهه ۱۸۴۰، در شهر در حال توسعه بوستون با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت تنها ۳۰ مامور پلیس و ۱۵۰ مامور گشت مشغول خدمت بودند. با افزایش آمار جرم و جنایت، شهردار با ایجاد یک تیم عملیات ویژه معروف به «سایه‌ها» موافقت کرد. این اولین نیروی پلیس مخفی در امریکا بود که با خبرچین‌ها همکاری می‌کرد و مامورانش با پوشیدن لباس شخصی مخفیانه وارد عمل می‌شدند.

کمپانی «پرل استریت» که تهیه‌کنندگی برنده اسکار «منچستر بای دسی» ساخته کنت لونرگان و همین‌طور درام جنایی تاریخی «زندگی در شب» به کارگردانی افلک را بر عهده داشته، در تولید این پروژه مشارکت دارد. جنیفر تاد هم علاوه بر تهیه‌کنندگی این پروژه سینمایی، به عنوان تهیه‌کننده مراسم اسکار ۲۰۱۸ و همچنین برنامه رقابت سال بعد فعالیت خواهد داشت.

ارائه کننده : سایت سانسور

Rate this post
۰.۰۰ avg. rating (۰% score) - ۰ votes