سایت سینمایک ( تیم سانسور 3AN3OR ) | مرجع تولید محتوای سینمایی رسانه های VOD با حرفه ای ترین روش های روتوسکوپی و طراحی لباس بدون تاثیر در خط داستانی فیلم

آیا سریال فرار از زندان همچنان ادامه دارد ؟

بعد از هفت سال دوری از آنتن، سریال Prison Break پانزدهم فروردین ماه به شبکه Fox بازگشت و طرفداران موفق شدند که یک بار دیگر مایکل را سر کار همیشگی خودش مشاهده کنند. و یک بار دیگر به ما گفت که هرگز، و هرگز نباید مایکل را دست کم بگیریم!! حال بعد از چند روز که پخش فصل جدید هم به پایان رسید و شاهد بسته شدن پرونده فصل ۵ بودیم ,  اما سوال اینجاست که آیا پایان فصل پنجم پایان خود سریال هم بوده است؟؟ یا هنوز این امکان وجود دارد که مایکل بازگردد و فصل ششم هم تولید شود؟؟ در نهایت Prison Break تمدید می شود؟؟ شما دوست دارید که باز هم شاهد بازگشت مایکل باشید یا با یک اسپین-اف هم خوشحال می شوید؟

ما خبر امیدوار کننده ای داریم 🙂

✅ Dominic Purcell بازیگر نقش لینکلن باروز در پیج اینستاگرام خود تصویری را منتشر کرد و در متن آن با هشتگ prison break و season6 مواجه شدیم که ظاهرا خبر از ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان میدهد …

 

 

دانا والدن، مدیر شبکه فاکس هم گفته بود که مسلماً عوامل سریال به ساخت قسمت های بیشتر فکر می‌کنند و کمی بعد نیط دان ویلموت Vaun Wilmott مدیر برنامه های Prison Break اعلام کرده که آن‌ها در فکر ساخت فصل ششم هستند.

او به TVLine گفته:«این فصل، فصل زیبایی بود، ۹ قسمت دیدنی؛ اگر بتوانیم به خط داستانی جدیدی برسیم مطمئنم گروه دوباره دور هم جمع می شوند. ایده هایی وجود دارد. تجدید دیدار با عوامل برای من خیلی لذت بخش بود. مایکل و لینکلن در قسمت ۴ همدیگر را بغل کردند، سارا در قسمت ۷ به داد مایکل رسید و قسمت ۹ هم که مثل همیشه در مورد نبوغ مایکل بود.»

او همچنین از مشکلاتی که باعث ۹ قسمت شدن این فصل وجود داشت، خبر داد:«ما زمان بیشتری به سوکره و یا سارا و مایکل گذرانیدم، فیلنامه برای ۱۰ قسمت تنظیم شده بود و ۹ قسمتی شدن آن فداکاری بود. ساخت دوباره این سریال نیاز به انعطاف پذیری داشت. چیزهای غیر لازم را از خط کلی داستان حذف کردیم. پس وقتی پل اسکورینگ ایده جدیدی داشته باشد باید منتظر فصل جدیدی از این سریال باشیم.»

 

امیدواریم که این سریال خاطره انگیز بازگردد و بیشتر از فصل ۵ خاطره ی خوب و جذاب داستانی فصل ۱ تا ۴ را برای ما زنده کند …

 

ارائه کننده : سایت سانسور

۴/۵ - (۱ امتیاز)
۱.۰۰ avg. rating (۵۱% score) - ۱ vote